Slider5.jpgslide3.jpg

O nás

Generace4D je alternativní název pro mládež místního sboru církve TCV Brno. Proč generace čtvrté dimenze? Jsme mladí lidé, kteří žijí s Bohem - v Jeho lásce, v Jeho možnostech, v Jeho dimenzi a naším cílem je zprostředkovat naší generaci setkání s tímto živým Bohem. Naší vizí je generace mladých lidí, která se obrací k Bohu a uznává skutečné životní hodnoty.

Věříme v Boha jako stvořitele vesmíru a nejvyšší autoritu vůbec. Věříme v Bibli jako Bohem inspirovanou knihu, která obsahuje zásadní a důležité pravdy i pro dnešního "moderního" člověka. Věříme v Ježíše Krista jako Božího syna a Bohem poslaného zachránce. Věříme v Ducha svatého jako osobu Boží trojice a Bohem poslaného pomocníka a utěšitele. Klademe důraz na správnou interpretaci Božího slova a osobní vztah člověka s Bohem.

Jsme otevřenou skupinou lidí, kteří se rozhodli žít svůj život NAPLNO ve všech oblastech a chtějí předat nádhernou zprávu o naději, lásce a svobodě v Ježíši Kristu lidem kolem sebe. Naší iniciativou jsou spontánní setkávání a jiné akce, o kterých se dozvíš právě na těchto stránkách.


Aktuálně:

Celé album zveřejněnoteam4D - Nenech si lhát. 5.7.2016

Spustit české chvályNěkolik hodin hudby bez přerušení.

Fotky z koncertu team4DHK Melodka, Brno, 25. 11. 2015

Stal jsi se hříchemNové video - team4D-acoustic worship


Rychlý kontakt

Tom a Radka Prudilovi
mued@zivot4d.cz
radka@zivot4d.cz

 Krestanska kapela team4D logo kapela team4D
  aktuality, akce zde


Sítě:

facebook   youtube